4. Olja på duk, okänd konstnär

Omkring 1800-talets slut, otydlig signatur, 45 x 35 cm

Varunr 50393

19 November 2017 19:02

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 3 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

3 000 SEK2017-11-19 19:03
2 800 SEK2017-11-19 19:02
1 600 SEK2017-11-19 19:02
1 500 SEK2017-11-19 09:27
1 200 SEK2017-11-19 17:02
1 000 SEK2017-11-19 01:13
950 SEK2017-11-18 14:31
500 SEK2017-11-02 16:34
150 SEK2017-10-30 22:20
100 SEK Startpris

Stadsauktion 19 November 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.