40. Fat, Qianlong, Kina

Med Imaridekor, skador/lagningar, diam. 39 cm.

Varunr 50367

19 November 2017 19:02

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 300 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

1 300 SEK2017-11-19 19:12
1 200 SEK2017-11-19 19:12
1 000 SEK2017-11-19 19:12
400 SEK2017-11-19 19:11
100 SEK2017-11-14 23:32
100 SEK Startpris

Stadsauktion 19 November 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.