6. Flaska samt tedosa, Qianlong 1736-95, Kina

Imaridekor, skador/lagningar, höjd 10-11 cm

Varunr 50368

19 November 2017 19:02

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 850 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

850 SEK2017-11-17 19:35
800 SEK2017-11-15 15:04
200 SEK2017-11-15 22:05
100 SEK Startpris

Stadsauktion 19 November 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.