10 st koppar med fat, omkring 1900-talets första kvartal, smärre bruksslitage.
650 SEK | 2017-11-12 21:18 |
600 SEK | 2017-11-15 22:13 |
500 SEK | 2017-10-30 21:20 |
100 SEK | Startpris |