Signerad samt numrerad (235/269), bildmått 65 x 90 cm
1 000 SEK | 2017-11-19 19:00 |
950 SEK | 2017-11-19 19:23 |
650 SEK | 2017-11-10 18:54 |
300 SEK | 2017-11-05 17:40 |
200 SEK | 2017-10-31 11:50 |
100 SEK | Startpris |