Omkring 1900-talets mitt, hållare för 5 st levande ljus, höjd 50 cm, vikt 1295 gram, smärre bruksslitage
7 400 SEK | 2017-11-19 19:28 |
7 200 SEK | 2017-11-19 16:38 |
6 200 SEK | 2017-11-19 19:28 |
5 000 SEK | 2017-11-19 09:47 |
4 200 SEK | 2017-11-18 14:37 |
3 400 SEK | 2017-11-09 22:13 |
3 200 SEK | 2017-10-29 21:08 |
2 400 SEK | 2017-10-30 10:20 |
350 SEK | 2017-10-30 07:57 |
100 SEK | Startpris |