Smärre bruksslitage, liten skada vid lampfäste, signerad, ojordad elkontakt, höjd ink lamphållare 48 cm.
750 SEK | 2017-11-26 19:33 |
700 SEK | 2017-11-26 19:33 |
600 SEK | 2017-11-26 16:51 |
550 SEK | 2017-11-09 21:38 |
100 SEK | Startpris |