1900-talets mitt, troligen senare skärm, bruksslitage
1 300 SEK | 2017-11-26 19:01 |
1 200 SEK | 2017-11-26 16:41 |
650 SEK | 2017-11-26 18:13 |
500 SEK | 2017-11-26 12:48 |
250 SEK | 2017-11-25 10:05 |
200 SEK | 2017-11-05 22:07 |
200 SEK | 2017-11-19 22:57 |
125 SEK | 2017-11-06 13:27 |
100 SEK | Startpris |