Plåt, tidigt 1900-tal, bruksslitage, höjd 78 cm
350 SEK | 2017-11-26 15:31 |
300 SEK | 2017-11-25 15:47 |
175 SEK | 2017-11-26 00:28 |
125 SEK | 2017-11-19 17:16 |
100 SEK | Startpris |