1900-talets mitt, smärre bruksslitage, höjd 100 cm
550 SEK | 2017-11-26 19:48 |
500 SEK | 2017-11-26 18:59 |
450 SEK | 2017-11-26 18:58 |
400 SEK | 2017-11-26 18:50 |
125 SEK | 2017-11-12 21:18 |
100 SEK | 2017-11-04 20:52 |
100 SEK | Startpris |