Ram i förgyllt trä, smärre bruksslitage, 58 x 48 cm
350 SEK | 2017-11-26 19:56 |
300 SEK | 2017-11-26 19:56 |
200 SEK | 2017-11-26 19:56 |
100 SEK | 2017-11-09 21:49 |
100 SEK | Startpris |