Omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, 148 x 42, höjd 74 cm
3 600 SEK | 2017-11-26 20:01 |
3 400 SEK | 2017-11-26 20:01 |
3 200 SEK | 2017-11-26 17:42 |
1 200 SEK | 2017-11-26 12:53 |
600 SEK | 2017-11-26 14:17 |
100 SEK | Startpris |