Smärre bruksslitage, mindre nagg förekommer, höjd 17 cm.
850 SEK | 2017-11-26 18:59 |
800 SEK | 2017-11-25 23:56 |
750 SEK | 2017-11-24 17:29 |
550 SEK | 2017-11-17 18:18 |
400 SEK | 2017-11-16 16:02 |
350 SEK | 2017-11-15 22:33 |
300 SEK | 2017-11-13 17:07 |
125 SEK | 2017-11-08 19:39 |
100 SEK | 2017-11-07 17:49 |
100 SEK | Startpris |