Smärre bruksslitage, mindre nagg förekommer, höjd 13 cm.
650 SEK | 2017-11-26 20:14 |
600 SEK | 2017-11-24 17:30 |
500 SEK | 2017-11-17 18:17 |
300 SEK | 2017-11-20 22:25 |
175 SEK | 2017-11-17 20:47 |
125 SEK | 2017-11-16 16:02 |
100 SEK | 2017-11-14 22:25 |
100 SEK | Startpris |