1900-tal, bruksslitage, rost, höjd 26 cm
500 SEK | 2017-11-26 14:29 |
450 SEK | 2017-11-25 11:30 |
350 SEK | 2017-11-25 20:15 |
200 SEK | 2017-11-05 11:53 |
100 SEK | Startpris |