3. Kaffeservis, "Swedish Grace" samt "Drottningholm"

Louise Adelborg för Rörstrand, 8 st koppar med fat samt assiett, gräddkanna, sockerskål samt kaffekanna (nagg på lock), smärre bruksslitage, diam. kopp 8,5 cm

Varunr 50739

26 November 2017 19:02

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 600 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

600 SEK2017-11-26 17:06
550 SEK2017-11-26 19:02
350 SEK2017-11-22 22:00
200 SEK2017-11-26 02:20
100 SEK2017-11-13 21:27
100 SEK Startpris

Stadsauktion 26 November 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.