Louise Adelborg för Rörstrand, 8 st koppar med fat samt assiett, gräddkanna, sockerskål samt kaffekanna (nagg på lock), smärre bruksslitage, diam. kopp 8,5 cm
600 SEK | 2017-11-26 17:06 |
550 SEK | 2017-11-26 19:02 |
350 SEK | 2017-11-22 22:00 |
200 SEK | 2017-11-26 02:20 |
100 SEK | 2017-11-13 21:27 |
100 SEK | Startpris |