1900-tal, bruksslitage, rost, höjd 22 cm
450 SEK | 2017-11-26 19:10 |
400 SEK | 2017-11-26 13:47 |
350 SEK | 2017-11-24 16:27 |
200 SEK | 2017-11-06 17:25 |
100 SEK | Startpris |