1800-tal, smärre bruksslitage, en hänkel med lagning, längd 29 cm
300 SEK | 2017-11-26 19:00 |
250 SEK | 2017-11-26 17:45 |
150 SEK | 2017-11-26 15:47 |
100 SEK | Startpris |