Ram i förgyllt trä, senare spegelglas, bruksslitage, 52 x 36 cm
350 SEK | 2017-11-26 19:22 |
300 SEK | 2017-11-26 19:22 |
250 SEK | 2017-11-26 19:22 |
175 SEK | 2017-11-26 19:21 |
125 SEK | 2017-11-09 21:26 |
100 SEK | 2017-11-04 23:26 |
100 SEK | Startpris |