1800-tal, av gyllenläder, bruksslitage, bredd 61 (x4) cm, höjd 198 cm.
4 200 SEK | 2017-12-03 18:53 |
4 000 SEK | 2017-12-03 18:55 |
3 000 SEK | 2017-12-03 16:53 |
2 200 SEK | 2017-12-01 22:50 |
1 800 SEK | 2017-11-30 18:14 |
950 SEK | 2017-11-24 15:57 |
700 SEK | 2017-11-14 13:36 |
150 SEK | 2017-11-13 21:19 |
100 SEK | 2017-11-12 16:10 |
100 SEK | Startpris |