1. Vikvägg

1800-tal, av gyllenläder, bruksslitage, bredd 61 (x4) cm, höjd 198 cm.

Varunr 51231

3 December 2017 19:02

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 4 200 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

4 200 SEK2017-12-03 18:53
4 000 SEK2017-12-03 18:55
3 000 SEK2017-12-03 16:53
2 200 SEK2017-12-01 22:50
1 800 SEK2017-11-28 20:56
1 800 SEK2017-11-30 18:14
950 SEK2017-11-24 15:57
700 SEK2017-11-14 13:36
150 SEK2017-11-13 21:19
100 SEK2017-11-12 16:10
100 SEK Startpris

Stadsauktion 3 december 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.