2 st, förgyllt trä, smärre bruksslitage, höjd 42 - 45
250 SEK | 2017-12-03 19:37 |
200 SEK | 2017-12-03 19:37 |
150 SEK | 2017-12-01 14:31 |
125 SEK | 2017-11-30 11:10 |
100 SEK | 2017-11-15 23:14 |
100 SEK | Startpris |