1900-talets första hälft, bruksslitage, en detalj i sarg saknas, ej funktionstestad, diam. 64 cm
1 100 SEK | 2017-11-23 21:18 |
1 000 SEK | 2017-12-03 16:58 |
450 SEK | 2017-11-24 21:24 |
250 SEK | 2017-11-19 18:53 |
175 SEK | 2017-11-14 12:48 |
150 SEK | 2017-11-12 20:39 |
100 SEK | Startpris |