Omkring 1940/50-tal, bruksslitage, ej funktionstestad
900 SEK | 2017-12-03 16:38 |
850 SEK | 2017-12-03 19:41 |
750 SEK | 2017-12-03 16:35 |
125 SEK | 2017-11-28 18:14 |
100 SEK | 2017-11-23 16:35 |
100 SEK | Startpris |