4 st, smärre bruksslitage, en kruka med nagg i överkant, höjd 13,5 cm.
450 SEK | 2017-12-03 19:43 |
400 SEK | 2017-12-03 19:00 |
300 SEK | 2017-12-03 19:43 |
175 SEK | 2017-11-28 17:35 |
100 SEK | Startpris |