Några mindre repor, samt tillverkningsdefekter/vita fläckar bestående av luftbubblor, inneslutna i glaset, signerad, höjd 11 cm.
1 700 SEK | 2017-12-03 15:42 |
1 600 SEK | 2017-12-03 16:55 |
800 SEK | 2017-12-01 23:09 |
750 SEK | 2017-11-25 20:04 |
700 SEK | 2017-11-13 19:54 |
600 SEK | 2017-11-25 18:49 |
200 SEK | 2017-11-13 17:22 |
125 SEK | 2017-11-12 20:26 |
100 SEK | 2017-11-12 19:36 |
100 SEK | Startpris |