26. Vas, Fiskgraal, Edvard Hald, Orrefors

Några mindre repor, samt tillverkningsdefekter/vita fläckar bestående av luftbubblor, inneslutna i glaset, signerad, höjd 11 cm.

Varunr 51077

3 December 2017 19:02

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 700 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

1 700 SEK2017-12-03 15:42
1 600 SEK2017-12-03 16:55
800 SEK2017-12-01 23:09
750 SEK2017-11-25 20:04
700 SEK2017-11-13 19:54
600 SEK2017-11-25 18:49
200 SEK2017-11-13 17:22
125 SEK2017-11-12 20:26
100 SEK2017-11-12 19:36
100 SEK Startpris

Stadsauktion 3 december 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.