Tidigt 1900-tal, betsad ek, smärre bruksslitage, 120 x 64, höjd 76 cm
200 SEK | 2017-12-03 19:07 |
125 SEK | 2017-12-02 15:52 |
100 SEK | 2017-12-02 00:02 |
100 SEK | Startpris |