29. Skrivbord, Jugend

Tidigt 1900-tal, betsad ek, smärre bruksslitage, 120 x 64, höjd 76 cm

Varunr 51081

3 December 2017 19:02

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 200 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

200 SEK2017-12-03 19:07
175 SEK2017-12-03 18:54
125 SEK2017-12-02 15:52
100 SEK2017-12-02 00:02
100 SEK Startpris

Stadsauktion 3 december 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.