Teak samt glas, omkring 1960-tal, 130 x 87, höjd 53 cm, nagg, mindre skada på underrede.
700 SEK | 2017-12-03 19:17 |
650 SEK | 2017-12-03 16:26 |
450 SEK | 2017-12-03 13:33 |
400 SEK | 2017-11-12 18:25 |
175 SEK | 2017-11-27 09:59 |
125 SEK | 2017-11-15 07:58 |
100 SEK | Startpris |