Vas, signerad, samt skål, fint skick, höjd 10 - 19 cm. Skål har tillverkningsdefekt/nagg i botten.
125 SEK | 2017-12-03 19:19 |
100 SEK | 2017-12-03 16:56 |
100 SEK | Startpris |