Mahogny, omkring 1940-tal, smärre bruksslitage, 100 x 25, höjd 75 cm
250 SEK | 2017-12-03 19:20 |
200 SEK | 2017-12-03 16:19 |
100 SEK | 2017-11-24 22:53 |
100 SEK | Startpris |