1900-tal, skador, 47 x 28 cm, höjd 80 cm.
1 600 SEK | 2017-12-10 15:40 |
1 500 SEK | 2017-12-10 19:29 |
850 SEK | 2017-12-10 15:20 |
600 SEK | 2017-12-10 10:01 |
100 SEK | Startpris |