1800-tal, smärre bruksslitage, hål för sladdgenomföring, skadad lamphållare, höjd 32 cm
1 100 SEK | 2017-12-10 19:30 |
1 000 SEK | 2017-12-10 15:47 |
750 SEK | 2017-12-10 19:30 |
150 SEK | 2017-12-03 12:59 |
100 SEK | Startpris |