Omkring 1940-tal, senare hjul, björk, delbart bord med förvaring, smärre bruksslitage. 68 xb40 cm, höjd 46 cm.
500 SEK | 2017-12-10 01:06 |
450 SEK | 2017-12-10 19:30 |
200 SEK | 2017-12-10 16:33 |
100 SEK | 2017-12-05 21:49 |
100 SEK | Startpris |