Danmark omkring 1940-tal, bonad björk, 2 utdragslådor, ben med mässingsavslut, smärre bruksslitage, 54 x 37, höjd 52 cm
850 SEK | 2017-12-10 13:57 |
800 SEK | 2017-12-10 01:06 |
500 SEK | 2017-12-03 21:05 |
350 SEK | 2017-12-05 08:33 |
100 SEK | Startpris |