Art deco, omkring 1930-tal, smärre bruksslitage, 21,5 cm
175 SEK | 2017-12-05 00:07 |
150 SEK | 2017-12-10 19:05 |
100 SEK | 2017-12-04 23:44 |
100 SEK | Startpris |