Mässing, bruksslitage, lagning, längd 49 cm
400 SEK | 2017-12-10 19:37 |
350 SEK | 2017-12-03 12:41 |
125 SEK | 2017-11-24 20:22 |
100 SEK | 2017-11-20 10:11 |
100 SEK | Startpris |