Havsmotiv, signerad samt daterad 1991, 41 x 74 cm.
350 SEK | 2017-12-10 19:45 |
300 SEK | 2017-12-10 18:17 |
225 SEK | 2017-12-10 19:45 |
125 SEK | 2017-12-09 17:42 |
100 SEK | Startpris |