1900-talets första hälft, smärre bruksslitage, höjd exkl. rökrör 45 cm
300 SEK | 2017-12-10 19:50 |
250 SEK | 2017-12-06 13:24 |
125 SEK | 2017-12-10 15:10 |
100 SEK | Startpris |