Bruksslitage, skador på skiva. 60 x 44 cm, höjd 75 cm.
200 SEK | 2017-12-10 01:09 |
175 SEK | 2017-12-10 19:58 |
125 SEK | 2017-12-04 08:58 |
100 SEK | Startpris |