1950-tal, bemålad metall, bruksslitage.
350 SEK | 2017-12-10 20:26 |
300 SEK | 2017-12-10 14:20 |
250 SEK | 2017-12-03 13:02 |
150 SEK | 2017-12-06 08:54 |
100 SEK | Startpris |