1800-talets mitt, metall samt porslin, mindre nagg i porslinet, höjd 16 cm
350 SEK | 2017-12-10 07:47 |
300 SEK | 2017-12-10 03:11 |
175 SEK | 2017-11-26 22:10 |
150 SEK | 2017-11-28 21:51 |
100 SEK | 2017-11-22 20:37 |
100 SEK | Startpris |