2 st, 1800-tal, bruksslitage, längd 4-9 cm, ej funktionstestad.
450 SEK | 2017-12-10 01:16 |
400 SEK | 2017-12-09 16:05 |
350 SEK | 2017-12-05 09:20 |
250 SEK | 2017-11-28 23:14 |
150 SEK | 2017-11-23 06:19 |
100 SEK | Startpris |