Glas, omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 6-20 cm
500 SEK | 2017-12-10 20:46 |
450 SEK | 2017-12-10 20:46 |
400 SEK | 2017-12-10 20:46 |
200 SEK | 2017-12-10 14:24 |
100 SEK | 2017-12-10 11:20 |
100 SEK | Startpris |