Omkring 1950, teak, ett benpar med hjul, ben med mässingsavslut, 70 x 46, höjd 56 cm, skyltmärkt, smärre bruksslitage, mindre repor
850 SEK | 2017-12-10 19:02 |
800 SEK | 2017-12-10 19:01 |
350 SEK | 2017-12-09 19:51 |
350 SEK | 2017-12-10 18:56 |
250 SEK | 2017-12-08 18:44 |
175 SEK | 2017-12-07 08:22 |
150 SEK | 2017-12-05 09:53 |
100 SEK | 2017-11-20 11:56 |
100 SEK | Startpris |