4 st, omkring 1960-tal, betsad bok med röd tygklädsel, smärre bruksslitage
800 SEK | 2017-12-10 19:18 |
750 SEK | 2017-12-10 19:18 |
550 SEK | 2017-12-10 16:42 |
100 SEK | Startpris |