Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 79 cm
500 SEK | 2017-12-10 19:20 |
450 SEK | 2017-12-10 16:48 |
350 SEK | 2017-12-08 19:23 |
300 SEK | 2017-11-20 08:15 |
150 SEK | 2017-11-19 23:44 |
100 SEK | Startpris |