1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 32 cm.
250 SEK | 2018-01-14 19:04 |
225 SEK | 2018-01-14 11:44 |
150 SEK | 2018-01-14 19:04 |
100 SEK | 2018-01-12 19:49 |
100 SEK | Startpris |