Tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage
250 SEK | 2018-01-14 19:32 |
225 SEK | 2018-01-14 19:31 |
125 SEK | 2018-01-06 02:57 |
100 SEK | 2018-01-04 21:07 |
100 SEK | Startpris |