Mahogny med intarsiadekor, mindre fanerskador, 82 x 44, höjd 83 cm
750 SEK | 2018-01-14 19:32 |
700 SEK | 2018-01-14 18:50 |
600 SEK | 2018-01-13 23:18 |
100 SEK | Startpris |