Omkring 1950-tal, senare bemålning, smärre bruksslitage
350 SEK | 2018-01-14 19:04 |
300 SEK | 2018-01-14 16:31 |
250 SEK | 2018-01-10 18:41 |
100 SEK | 2018-01-03 15:11 |
100 SEK | Startpris |