1900-talets mitt, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 56 cm
1 500 SEK | 2018-01-14 19:42 |
1 400 SEK | 2018-01-14 19:41 |
1 200 SEK | 2018-01-14 18:54 |
1 100 SEK | 2018-01-14 18:53 |
850 SEK | 2018-01-13 13:38 |
800 SEK | 2018-01-13 12:25 |
700 SEK | 2018-01-08 19:56 |
600 SEK | 2017-12-31 16:43 |
100 SEK | Startpris |